خط مشی

شرکت طراحی، مهندسی و ساخت رينگ آلومينيومی پارس توليد‌کننده رينگ آلومينيومی خودرو با بهره‌گيری از تکنولوژی پيشرفته و دانش فنی روز دنيا، با هدف برآورده‌سازی نيازها و انتظارات تمامی ذينفعان و افزايش سطح رضايت ايشان با رعايت کليه قوانين و مقررات ايمنی و بهداشت حرفه‌ای، زيست محيطی، فنی و کيفی، ضمن تعهد به بهبود مستمر در کليه فرآيندهای سازمان با ايجاد سيستم مديريت کيفيت مطابق با استانداردهای بين‌المللی صنعت خودرو ISO 9001:2015 و IATF 16949 و رعايت الزامات خاص مشتريان، خط مشی خود را با توجه به اصول زير بنا نهاده است:
1) تولید با کیفیت و افزایش سطح رضایت مشتری
2) ایجاد تنوع در تولید
3) گسترش دامنه فعالیت با مشتریان مختلف
4) افزایش تیراژ تولید
5) توجه به نقطه نظرات مطرح شده و ضایعات صفر مشتری
مديريت شرکت طراحی، مهندسی و ساخت رينگ آلومينيومی پارس خود را متعهد مي‌داند ضمن بازنگری سالانه خط مشی کيفيت در سايه مشارکت همه کارکنان، نهايت تلاش خود را جهت تحقق اهداف فوق به کار گيرد. نماينده مديريت مسئوليت نظارت بر يکپارچگی و عملکرد درست نظام مديريت کيفيت را بر عهده دارد. از تمامی پرسنل و ذينفعان انتظار می‌رود با درک کامل اين خط مشی و انجام فعاليت‌ها، تمام تلاش خود را برای برقراری اين خط مشی و رشد فردی و سازمانی به کار گيرند.

 

نیروی انسانی

با تکیه بر این اعتقاد که نیروی انسانی با ارزش‌ترین دارایی ماست، تلاش در جذب و آموزش پرسنل در مجموعه انجام شده است، به گونه‌ای که تاکنون 135 نفر در شرکت ما، در بخش‌های مختلف، مشغول به ‌کار می‌باشند. تلاش سازمان در راستای ارائه آموزش‌های کیفی، فنی و مهندسی و دوره‌های سرپرستی باعث شده تا در کنار مدارک تحصیلی اخذ شده پرسنل از دیپلم تا دکتری، تیمی منسجم با دانش کافی در مجموعه شرکت فعالیت نمایند.

 

کیفیت

با تولید رینگ‌های آلومینیومی با بالاترین استاندارد کیفی و طراحی، تلاش می‌گردد تا در رده نخست تولیدکنندگان برتر کشور و منطقه قرار گیریم، در این راستا، با بهره‌گیری از فرآیندهای روز، مستقیم تضمین کیفیت سازش ناپذیر و کارکنان سخت‌کوش در کنار اخذ استانداردهای کیفی (ISO IATF 16949) تلاش می‌گردد تا به اهدافمان نائل گردیم.

 

استاندارد

به منظور حفظ کیفیت و ارتقا آن نسبت به اخذ استاندارد ISO IATF 16949 اقدام شده است. هر ساله با کنترل دوره‌ای آن در جهت تثبیت و بهبود مستمر گام برداشته می‌شود. همچنین اخذ گواهی‌نامه استاندارد ملی ایران و درج لوگو و کد آن در پشت تمامی محصولات، تضمین کیفیت تولیدات را عنوان می‌نماید. استراتژی سازمان به گونه‌ای است که تنها با تأمین‌کنندگانی فعالیت می‌نماید که دارای استانداردهای کیفی ISO IATF 16949 و ISO 9001 باشند.

 

اهداف و چشم انداز

سازمانی خلاق، نوآور و منسجم در صنعت توليد رينگ آلومينيومی خودرو، دارای توان طراحی ، توليد و تامين محصولات، با قابليت حضور موثر در صنعت خودروسازی داخلی و ورود به زنجيره تامين جهانی به گونه ای که شايسته اعتماد مشتريان و ساير ذی نفعان خود باشيم.

همکاران قابل اعتماد

شرکت ما با مشتریان فراوانی در حوزه‌های مختلف همکاری می‌کند. ما با شرکت‌های بزرگ و معتبری در صنایع مختلف همکاری داریم که جز سرمایه‌های اصلی ما به شمار می‌آیند.